Head Sürgavere laadalised lähedalt ja kaugelt!

Üheksas Sürgavere laadapäev on läbi saanud ja kõigil meil sellest erinevad meeldejäävaimad hetked. On selleks siis talveks varutud meepurk laual, lend helikopteriga, kukkumine võrrisõidul või lustakas Ainar Arula esinemine. Loetelu tuleks väga pikk sest tegevusi oli palju ja meie laata külastanud inimeste arv rekordiline – usume selle olevat tuhande ringis.

Siinkohal tänan laadapäeva korraldajate põhimeeskonda, tänu kelle vabatahtlikule, tublile tööle selline päev toimuma sai:
Eve Soopa, Imbi Suurpere, Malle Kukk, Riina Kukk, Kalev Raba, Sivar Mändul, Eero Jänes, Eha Sepp, Alar Kolomets.

Samuti ei oleks see päev olnud selline ilma meie heade sõprade ja toetajateta:
Baltic Agro AS, Eesti Höövelliist OÜ, Priit Limberg, Sürgavere Põllumajandusühistu, Mulgi Kartul OÜ, Westi Kartul OÜ, Vanaõue puhkekeskus, Arturi Juures OÜ, Motoral Eesti OÜ, Würth AS, Leminder OÜ, Grebert OÜ, Nägus Näputöö OÜ, Mati Adamson, Verska Mineraalvee OÜ, Vello Triisa, Olga Soopa, Mare Lenk, Kätlin Kink, EMHI, Stokker Tööriistakeskus Viljandi, Balti Autoosad AS, Sürgavere A&O, Suure-Jaani vallavalitsus.

IMG_20150912_092725

Suur aitäh ka kõigile külastajatele, toetajatele, esinejatele, vabatahtlikele!

Kui ka teie jäädvustasite laadamelu ja -elamusi, siis ootame teie fotosid, klippe (ka lingiga) meie meiliaadressile syrgavere@syrgavere.ee, et saaksime neid teistega jagada.

Meie laadapäev toimub järgmisel aastal traditsiooniliselt septembrikuu teisel laupäeval,  10. kuupäeval ja siis juba kümnendat korda – pange kalendrisse kirja!

Südamega Sürgaveres!

Raul Espenberg
Sürgavere külavanem

Lisa kommentaar