Teenused / Ettevõtted

Baltic Agro AS
2009. aasta suvel muutus Kemira GrowHow Baltic Agroks. Meie ajalugu ulatub 14. aasta taha. Oleme selle aja jooksul omandanud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ning võitnud paljude koostööpartnerite usalduse.

Eesti Höövelliist OÜ
OÜ Eesti Höövelliist on asutatud 1993. aastal. Ettevõtte põhitegevusala on profiilliistude tootmine. Eesmärgiks on pakkuda klientidele laia sortimenti, parimat kvaliteeti ja teenindust.

Grebert OÜ
sõiduautode remont, hooldus ja rehvitööd.  Rehvide ja varuosade müük.

Juuksur AVE 
Tegutseb Sürgavere tee 12-14. Kohal teisipäev, neljapäev, reede.
Aeg eelnevalt kokku leppida tel. 56616746

Kauplus A &O

Leminder OÜ saekaater
lauamaterjali, küttepuude müük.

Pupsi AZ OÜ
tegeleb palkmajade valmistamisega. Kõik meie poolt valmistatavad looduslähedased hooned on tehtud täielikult käsitööna. Palgid kooritakse käsitsi ja loodusläheduse säilitamiseks kasutatakse vara täitena sammalt.

Sürgavere kool
pakub haridust alates 1.-6. klassi õpilastele ja lasteaias on 1 liitrühm 2-7 aastastele lastele. Koolisöökla pakub võimalust pidada sünnipäeva ja üürida ruume.

Sürgavere noortekeskus
Noortekeskus asub spordihoones. Noortekeskuse võimalused: piljard, õhuhoki, lauajalgpall, Wii mängukonsool, lauamängud

Sürgavere Põllumajandusühistu
Sürgavere Põllumajandusühistu on suurim tööandja Sürgavere piirkonnas.  Ühistus saab tööd ligikaudu 50 inimest. Meie peamisteks tegevusaladeks on piima tootmine ja müük, veisekasvatus ja heinaseemnekasvatus.Hetkel  on karjas 469 lehma ja 510 noorlooma. Piimakvoodi täitmine oli 101,1% Rohumaad on üle 1000 ha

Sürgavere raamatukogu
asub spordihoones. Avatud iga päev 10- 17

Tõnu Türk talunik
pakub müügiks põllul kasvavaid tooteid: kartul, porgand, kapsas, maasikad jms

FastWheels Group OÜ
Kohalik ettevõte, mis pakub erinevaid teenuseid remonditöökojas- autoremont, puksiirteenus,  diagnostika, konditsioneeride täitmine jpm. Samuti saab vajadusel suupistevaagneid peolauale või saunaõhtuteks. Leidke nad Facebookis või tel. 53465366 (Alar Kolomets)

Lisa kommentaar